családfagyógyítás

Családfagyógyítás, lélekrész-visszahívás

Isten csontot és húst teremtett, mikor az embert teremtette, az ember mégsem hús és csont együttese. Hanem valami más. Egy harmadik lényegülés. Amivé a lélek által vált.

Családfagyógyítás

A családi traumák öröklődnek. Generációról generációra hordozzuk magunkban felmenőink elszenvedett életének mozzanait, amelyeket csak oldással lehetséges gyógyítani. Ahhoz, hogy megszakítsuk a transzgenerációs traumák továbbadását, rendet kell tenni magunkban és a családi rendszerben, visszamenőlegesen is.

A mintákat azonban először fel kell ismernünk és tudatosítanunk. Látnunk kell, hogy melyik felmenőnk örökségét hordozzuk egy-egy kimondott szóban, viselkedésben, életszakaszokban. A megismeréssel már a gyógyulás útjára lépünk.

A családfagyógyítás protestáns eredetű módszer, amelyet a katolikus vallás és a spirituális tanok is átvettek. Kenneth McAll nevéhez fűződik a módszer eredete, aki könyvben jegyezte le tudását. A családfagyógyítás alapja az úgynevezett genogram, vagyis a családfa térképe. Ennek a térképnek a segítségével ábrázolni tudjuk a családi viszonyokat, összefüggésekre láthatunk rá, rég eltemetett családi titkokat tárhatunk fel. A családfagyógyításban nem terheljük rá problémáinkat az ősökre, nem hibáztatjuk őket, csupán a megismerés és a megértés útján jutunk el a jelen helyzetünk nehézségeinek gyökérokaihoz.

Transzgenerációs oldás

Ismerünk olyan történeteket, amelyekben traumát elszenvedett felmenők utódai is megmagyarázhatatlan módon szenvedtek saját életükben (pl. auswitzi túlélők, veterán katonák, stb.). Nos, ez nem is annyira meglepő: a traumákat ugyanis az anyaméhben szívjuk magunkba, hogy aztán a sejtjeinkben raktározódjanak el. Ezek a traumák blokkokat okoznak, amik akadályoznak bennünket saját életünk megélésében. Olyan, mintha nem lennénk önmagunk, mintha nem a saját életünket élnénk, mintha valaki állandóan akadályozna bennünket. Az oldás segít letenni azt a terhet, ami nem a miénk, csak koloncként cipeljük évek óta. Mindennek megvan a maga helye, ezért fontos, hogy transzgenerációs oldás során családtagjainkat is a rendszerben visszahelyezzük a saját helyükre. Csak így fogjuk ugyanis meglátni a sajátunkét. Nekünk nem feladatunk az ősök mintáit hurcolni, ellenben jó, ha tudunk szeretettel és tisztelettel fordulni feléjük, és elengedjük őket.

Lélekrész-visszahívás

„Lélek: vitális eszencia = az élet princípiuma, amit általában a testtől megkülönböztetett létezőnek tartanak, a spirituális részek, szemben a pusztán fizikaival. E forrás szerint a nyelvünk a lelket érzelmeink és értéseink székhelyének is tartja. Az ősi időkben e vitális eszsencia elvesztését a lélek elijesztésének, elkóborlásának vagy ellopásának tulajdonították. Trauma átélése esetén vitális esszenciánk úgy tudja túlélni ezt az eseményt, hogy egy része lehasad rólunk, és még a fájdalom „teljes becsapódása” előtt elmenekül.” /Sandra Ingerman: Lélekvisszahívás, Amritana Könyvkiadó, 2008./

A lélekrész-visszahívás ősi, sámáni gyógyító módszer, amelyet lélekrészvesztés esetén alkalmaz a gyógyító.

Mitől veszítjük el a lélekrészeinket?

Általában valamilyen trauma hatására következik be, mint például baleset, egy szerettünk halála, válás, munkahely elvesztése, de olyan is előfordul, hogy szexuális egyesülés során átadunk egymásnak a párunkkal egy darabot magunkból.

A lélekdarabok nagyon szeretnének újra egyesülni, azonban félnek az újabb traumától, emiatt pedig újabb lélekrészek is lehasadhatnak rólunk. A lélekrész-visszahívás során ezeket a darabokat igyekszik a gyógyító visszahívni, újraintegrálni a testbe. 

A sámáni gyógyítók, táltosok tudták (és tudják a mai napig), hogy az elveszett lélekrészeket nem lehet gyógyítani – ahhoz, hogy a lélek többi darabja és a test maga is gyógyulhasson, először ezeket a leszakadt részeket kell megkeresni. Ez egy nagyon komoly lélekgyógyító folyamat, amelyben a lélekgyógyász transzállapotba kerül. Emiatt képzetlen gyógyítók nem is végezhetik ezt a fajta módszert. A gyógyító ilyenkor a szellemi segítőkkel együtt lép az útra, és gyűjti be a lélekrészeket, melyeket vissza is kell hoznia magával. Tapasztalt lélekutazónak kell lennie, hogy valóban visszatérjen, és ne ragadjon a másik világban.

Ahhoz, hogy a visszahívás sikeres legyen, a befogadónak is vissza kell fogadnia önmagába az elvesztett részeit. Ennek a folyamata akár hónapokig is eltarthat, azonban amint a lélekdarabok visszakerülnek a helyükre, a test és a szellem is újra egyensúlyba kerül.

Milyen jelei vannak a lélekrészvesztésnek?

A legnyilvánvalóbb jele a hiányérzet: valami hiányzik belőlünk, nem érezzük magunkat teljesnek, mintha valamit elveszítettünk volna. Érezhetünk depressziót, boldogtalanságot, pánikrohamot, emlékezetvesztést, de ennek jele lehet a hosszantartó gyászfolyamat, dermedtség, bénultság, a jelenben levés képtelensége is.

A családfagyógyítás és lélekrész-visszahívás időtartama:
másfél óra

Ára:
15.000 Ft

Kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal telefonon vagy e-mailben.

Referenciáim közül néhány:

Jelentkezz be hozzám és fedezzük fel együtt azt, honnan induljunk a változás felé.

Csoportos coachingra hamarosan itt jelentkezhetsz be, addig iratkozz fel a hírlevélre!
Egyéni coachingra pedig az "Időpontfoglalás" gombra kattintva tudsz jelentkezni.

Rólam mondták

Bejegyzések a témában

hatékonyságnövelés
Life Coaching

10 hatékonyságnövelő technika a munkádban

Akár saját vállalkozásunkban dolgozunk, akár alkalmazottként, bizony sokszor előfordulhat, hogy úgy érezzük, nem vagyunk elég hatékonyak. Kizökkent minket valami, elvonja a figyelmünket a közösségi média, vagy csak egyszerűen nem érzünk kellő motivációt. Saját példámból kiindulva az alábbi bejegyzésben 10 hatékonyságnövelő technika ötletet mutatok be, amelyek a munkámban maximálisan beváltak!

Részletek »
coaching és pszichológia
Business coaching

Coaching és pszichológia: miben különböznek?

A következő bejegyzésben szeretnék néhány tévhitet eloszlatni a coaching és pszichológia témakörben. Sokan nincsenek tisztában a felelősségi körökkel, vagy egyáltalán azzal, hogy mit is csinál egy coach, mitől lehet más, mint egy pszichológus. Tarts velem, és a cikk végére neked is tisztább lesz, melyikre lehet neked személy szerint szükséged!

Részletek »
Iratkozz fel hírlevelemre!